Asus ROG Loki Güç Kaynağı Tanıtıldı İşte Detaylar!

Asus ROG markası kedinden söz ettirmeye devam ediyor, 600W seviyesine kadar ekran kartlarını besleme gücüne sahip Asus ROG Loki SFX-L güç kaynağını tanıttı.

Asus ROG Loki Güç Kaynağı Tanıtıldı İşte Detaylar!

Asus ROG markası her geçen gün kendini geliştirerek büyümeye devam ediyor bbu kez ise İskandinav Tanrılarının ismini vererek piyasaya sürdüğü Thor güç kaynağı serisinin ardından bu kez Loki ile karşımıza çıkardı. Asus ROG Loki güç kaynağı kompakt oyuncu sistemlerine enerji vermeyi amaçlıyor. 

Asus ROG Loki SFX-L isimli güç kaynağı son dönemde popüler olmaya başlayan kompakt form faktöründeki oyuncu bilgisayarlarını hedefine almış durumda. Ekran kartlarındaki 600W TDP dönemine de hazır olan güç kaynağı için yenilikçi bir de soğutma çözümü teknolojisi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış. 

Asus ROG Loki SFX-L güç kaynağı 750W-1200W arasında değişen versiyonlara sahip. 16-pin PCIe 5.0 bağlantısı sayesinde ekran kartlarına 600W’a kadar enerji sğlayabilecek. 80 PLUS Titanium sertifikası ile verimlilik konusunda da ilk sıralarda yerini almış durumda. 

 Çift rulmanlı 120mm fan ROG Axial teknolojisi sayesinde daha fazla hava basıncı oluşturuyor. RGB aydınlatma ise Asus Aura Sync ile kontrol ediliyor. Güç kaynağı 10 yıl garanti sunarken RGB LED ise 3 yıl garantiye sahip.