Beats Fit Pro Kablosuz Kulaklıklar Piyasaya Sürüldü

Beats Fit Pro ses imzasının ve ses ürünlerinin en iyisi olmaya hazırlanıyor, uzunca bir zamandan beri Beats Fit Pro biçiminde yeni bir modelin piyasaya sürüleceği iddiaları ortalıkta dolaşıyordu.

Beats Fit Pro Kablosuz Kulaklıklar Piyasaya Sürüldü

Teknoloji devi Apple'ın H1 çipinin kullanımına sahip olacak bir çift gerçek kablosuz kulaklık ile karşımıza çıktığını duyuruyoruz, yani AirPod'ların size sağladığı kolaylıklar artmış durumda. Ayrıca, kulakiçi kulaklıkların daha geniş bir kulak şekli ve boyutu çeşitliliği için daha iyi oturmasına ve daha güvenli kalmasına yardımcı olacak bir kanat ucu tasarımına sahip.

Kulaklıklar ayrıca Apple Music'i dinlerken Apple'ın uzamsal ses ve dinamik kafa takibi desteğinin yanı sıra aktif gürültü önleme özelliğine de sahip olacak, bu sebeple AirPods ve AirPods Pro'ya büyük rakip olacaklarını söyleyebiliriz. Ayrıca kulakiçi kulaklıkların kulaklarınızdan ne zaman çıkarıldığını, hangi müziğin duraklatılacağını veya ne zaman tekrar takıldığını algılamak için yerleşik sensörler de bulunacak.

Beats Fit Pro, şarj başına 7 saate kadar dayanacak şekilde testlerden sonuçlar almıştır ve beraberindeki şarj kutusu, 21 saate kadar ek pil ömrü sağlamakta. Beats Fit Pro'nun fiyatı 200$ ve Apple'ın web sitesinde dört farklı renkte satışa sunulacak.