OpenSea Solana Ağına Açılmaya Hazırlanıyor!

NFT satışlarının popüler platformu olan OpenSea yeni bir adım atmaya hazırlanıyor. OpenSea platformunun NFT satışlarını sunduğu ağlara Solana’yı da eklemeyi planladığı iddia edildi.

OpenSea Solana Ağına Açılmaya Hazırlanıyor!

NFT satışlarının rekor kırdığı ve 4 milyar dolar üzeri aylık gelir seviyesine ulaşan OpenSea platformu Ethereum ağı üzerinde olduğu için hem işlemler pahalı hem de NFT satışları rekor fiyatlara ulaşıyor. Son dönemde Polygon ve Klayton ağına açılan OpenSea şimdi de Solana ağına entegre olmaya hazırlanıyor. 

Aktarılan bilgilere göre OpenSea platformu Solana ağının Phantom cüzdanıyla bağlantı kurabiliyor. Yakın zamanda OpenSea platformunun Solana ağına da destek sağlamaya başlayacağını düşünüyor. Bununla birlikte hangi cüzdanların Solana üzerinde kullanılacağı şimdilik bilinmiyor. 

NFT platformları artık kendilerini geliştirmeye başladı SOL, AVAX, BSC gibi popüler ağlardı da kendi bünyesine katmaya başladı. Pek çok özel NFT koleksiyonu farklı blok zincirleri üzerinde çıkışını yaptı. Bununla birlikte ETH kadar kazandırmıyor.