Paribu Box Piyasası Hizmete Açılıyor!

Paribu, Box sekmesini ALICE ve TLM ile işleme açmak için ilk adımı resmen attı. Paribu kullananlar, bugünden itibaren mobil uygulama ve web üzerinden Box sekmesi altından kolaylıkla işlem yapabilecek.

Paribu Box Piyasası Hizmete Açılıyor!

Paribu’nun geçtiğimiz günlerde duyurmuş olduğu Box adındaki yeni piyasası faaliyete başladı. Box piyasasında ilk olarak ALICE ve TLM kripto para birimlerinin listeleneceği açıklandı. 

Paribu Box piyasası henüz çok yeni ve geliştirme sürecinin erken aşamalarında, son ürün olarak vaatlerini gerçekleştirip gerçekleştiremeyeceğini söylemek için daha çok erken.

Paribu’nun ana listesindeki kriterler, gelişim aşamasının henüz erken dönemlerindeki projeler için erişilebilir bir çıta değil. Box piyasası bu tür projeleri barındırırken, arasında gelişim ya da devamlılık gösteremeyenler olduğunda alım-satım işlemlerini tek taraflı sonlandırabiliyor. 

Kullanıcılardan gelen istekler doğrultusunda hayata geçirilen Box piyasasında yalnızca Metaverse projeleri değil, farklı alanlardaki projelere ait kripto varlıklar da listelenecek.