Samsung Galaxy S22 ve S22 Ultra'nın Tasarım Detayları Ortaya Çıktı!

Samsung, Galaxy S22 serisini tanıtmayı planlıyor. Serinin piyasaya sürülmesine çok az bir süre kala Galaxy S22 ve S22 Ultra'nın yeni detayları sızdırıldı.

Samsung Galaxy S22 ve S22 Ultra'nın Tasarım Detayları Ortaya Çıktı!

Teknolojide zirvede ki yerini kaybetmeyen Samsung, Galaxy S22 serisini piyasaya sürmeye hazırlanıyor, yakında düzenlenecek yeni etkinlikte amiral gemisi chazlarını teknoloji tutkunlarının beğenisine sunacak. 

Sızıdırılan render görüntülerine bakarsak serinin üst modeli Galaxy S22 Ultra, Bordo, Yeşil, Phantom siyah ve beyaz olmak üzere dört renk seçeneği ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bununla birlikte metal bir çerçeve ile gelecek yeni telefonun, sağ tarafında güç düğmesi ve ses açma kapama tuşları da yer alacak.

Daha önceki sızıntılara göre dikdörtgen köşeler yerine kavisli kenarlara sahip olan yeni amiral gemisi, ön panel ile birleşen ayrılmış bir kamera çıkıntısına sahip olmayacak ve S Pen kalemi için özel bir yuva ile gelecek.  

Yeşil, Pembe altın, Phantom siyah ve beyaz renk seçenekleri ile gelecek S22 modeli ise, bir önceki nesilde gördüğümüz kamera bölümü tasarımını devam ettirecek. 

Exynos 2200 veya Snapdragon 8 Gen 1 yonga setlerinden güç alması planlanırken, S22 Ultra’nın iPhone 13 Pro ile rekabet edebilmek için 1 TB dahili hafızaya sahip olması bekleniyor.